PRE PROUD STANDARD

Jistota výhodné dodávky elektřiny

Neznám svojí spotřebu
1

2
osob

1050kWh / rok Znám přesně svou spotřebu
3
Vyberte, k čemu elektřinu používáte.
Znám svojí spotřebu
1
2
/ kWh za rok

/ kWh za rok

3
PRE ČEZ EG.D

4

A
Pro vybrané odběrné místo nemáte nárok na změnu produktu!
Zvolte si, jestli chcete změnit Váš stávající produkt, nebo s vybraným produktem začít odebírat elektřinu od PRE.

Pro koho je určený

  • běžná domácnost
  • zákazníci, kteří nechtějí fixovat cenu

Výhody

  • produkt je k dispozici pro všechny distribuční sazby
měsíčně s DPH
Objednat
Vyberte variantu produktu:

Elektřina bez starostí

Základní produkt je vhodný pro všechny typy odběrných míst bez rozdílu, zda jde o dům, byt či chatu. Hodí se na svícení, vaření, používání domácích spotřebičů a zahradní techniky, ohřev vody i topení. Celková cena zahrnuje měsíční poplatek za odběrné místo, platbu za spotřebovanou energii a související služby v elektroenergetice. Smlouva na produkt PRE PROUD STANDARD se standardně uzavírá se závazkem na dva roky. Cena silové elektřiny je nefixovaná. V případě jednostranného zvýšení ceny ze strany PRE má zákazník právo na odstoupení od smlouvy bez postihu. PRE PROUD STANDARD uspokojí zákazníky, kteří se nechtějí o dodávku elektřiny více starat.

Nabídka srovnatelných produktů

V nabídce jsou pro vámi vybrané parametry zobrazeny další dostupné produkty. Detail konkrétního produktu zobrazíte výběrem příslušného sloupce.

Ceny jsou uvedeny bez DPH, v závorce pak s DPH ve výši 21 %. Ceny včetně DPH slouží pouze k orientaci zákazníka, byly vypočteny z cen bez DPH a zaokrouhleny. Všechny uvedené ceny jsou bez daně z elektřiny, jejíž výše činí 28,30 Kč/MWh. K těmto cenám je nutné dále připočíst ceny za distribuci a další regulované ceny, které nestanovuje PRE.

Zpět na přehled produktů