Přehled tarifů PREmobil

(verze pro tisk)
TarifPro kohoVolné jednotkyMěsíční poplatek1 min do všech sítíSMSMMS
PRE Garant Chci být ve spojení 50 minut/SMS 90 Kč/měsíc 2 Kč 1 Kč 5 Kč
PRE Komfort Telefon je pro mě samozřejmost 200 minut/SMS 290 Kč/měsíc 2 Kč 1 Kč 5 Kč
PRE Aktiv Volání, SMS a data
jsou můj svět
Neomezeně + 750 MB dat 590 Kč/měsíc 0 Kč 0 Kč 5 Kč

 

Uvedené ceny jsou s DPH a platí pro zákazníky PRE, tedy pro každého, kdo od PRE odebírá elektřinu, plyn anebo je členem takové domácnosti. Všichni ostatní si připlatí 100 Kč na všech tarifech. Přesné podmínky poskytnutí Energo slevy najdete mezi obchodními podmínkami a kompletní přehled cen v Ceníku služeb.

PRE Garant
50 minut/SMS za 90 Kč/měsíc
Hodí se pro ty, kteří nevolají moc často. Měli jste předplacenou kartu nebo nízkou útratu (např. děti, prarodiče), pak je PRE Garant volba pro vás. K tarifu PRE Garant si můžete také objednat jeden z našich měsíčních datových balíčků, a to za výhodné ceny uvedené v Ceníku služeb.

PRE Komfort
200 minut/SMS za 290 Kč/měsíc
Ideální pro „běžného uživatele“. Volné jednotky zahrnuté v tarifu pokrývají všechny potřeby uživatelů, kteří svůj mobil používají k volání a posílání SMS, ale netráví tím dlouhé hodiny denně. K tarifu PRE Komfort si také můžete objednat jeden z našich měsíčních datových balíčků, a to za výhodné ceny uvedené v Ceníku služeb.

PRE Aktiv
neomezený počet minut/SMS + 750 MB dat za 590 Kč/měsíc
Volba pro aktivní uživatele. Voláte často, posíláte SMS, stahujete data? A nemáte rádi, když vás něco omezuje? Tak právě pro Vás je tu neomezený tarif PRE Aktiv. A pokud by vám náhodou 750 MB dat nestačilo, můžete si datový limit navýšit za výhodnou cenu, uvedenou v Ceníku služeb.

Datové balíčky k tarifům Garant a Komfort
K tarifům PRE Garant a PRE Komfort si můžete přikoupit datové balíčky.
Aniž byste museli cokoliv dělat, můžete čerpat data v režimu PRE Data den, s datovým limitem 50 MB a platností 24 hodin od aktivace. Nebo si můžete vybrat některý ze tří měsíčních datových balíčků s limitem 120 MB, 340 MB nebo 1 GB.