Datové balíčky pro tarify PRE Garant a PRE Komfort

Pokud rádi brouzdáte po internetu, nebo používáte mobilní aplikace ve svém telefonu, můžete si k tarifu PRE Garant a PRE Komfort přikoupit datový balíček za výhodnou cenu.

Název datového balíčku Datový limit Cena Navýšení datového limitu Cena
PRE Data den 50 MB 20 Kč/den    
PRE Data 120 120 MB 100 Kč/měsíc 60 MB 50 Kč
PRE Data 340 340 MB 200 Kč/měsíc 170 MB 100Kč
PRE Data 1 GB 1 GB 300 Kč/měsíc 500 MB 150 Kč

 

Uvedené ceny jsou s DPH.

Denní datový balíček (PRE Data den) je aktivní a spouští se automaticky připojením k mobilní datové síti. Platnost denního datového balíčku (datový limit FUP) je 24 hodin od spuštění. O spuštění balíčku i jeho časové platnosti vás budeme informovat SMSkou.

Pokud vám nestačí denní balíček, můžete si prostřednictvím webové samoobsluhy, nebo na telefonním čísle zákaznické linky 3334, aktivovat jeden z balíčků PRE Data na měsíc.

Změnit datový balíček lze pouze jednou za 30 kalendářních dní. Při změně datového balíčku v průběhu zúčtovacího období se cena poměrně rozúčtuje. Nevyčerpaný datový limit (FUP) se nepřevádí do následujícího období.

O vyčerpání 80% vašeho datového limitu budete informováni SMS zprávou. Stejně tak při celkovém vyčerpání datového limitu.

Navýšení datového limitu lze uplatnit před i po vyčerpání datového limitu. Tento navýšený datový limit platí pouze pro dané zúčtovací období. Pokud však navýšení datového limitu nevyčerpáte celé, převedeme vám zbývající data do dalšího zúčtovacího období.

Po překročení datového limitu klesá rychlost datového připojení (stahování dat) na 32 kbps.

Pro vaši ochranu máte nastaven limit na celkovou útratu za datové služby v roamingu a to ve výši 1 450 Kč.
Při dosažení finančního limitu vyčerpaného za poskytování datové služby v roamingu, v průběhu jednoho kalendářního měsíce, dojde k přerušení poskytování datové služby v roamingu. Pokud byste chtěli překročit tento datový limit, musíte povolit jeho překročení v naší internetové samoobsluze.