Roaming

Roamingové služby

Naše roamingové služby se v ničem neliší od ostatních operátorů. S PREmobilem se dovoláte všude, kde funguje mobilní síť. První 3 měsíce, kdy jste naším zákazníkem, máte automaticky Roaming Start, který se vám následně změní na plný Roaming, se kterým už voláte bez omezení na všech kontinentech. Konkrétní podmínky a ceny jsou uvedeny v Ceníku služeb.

Co je to Roaming Start?

Zákazníci, kteří využívají služby PREmobil méně než tři měsíce mají automaticky nastaven tzv. Roaming Start. V tomto režimu se dovoláte pouze v rámci Evropské unie a několika dalších vybraných zemí, a to na telefonní čísla země, ve které se právě nacházíte, nebo na česká telefonní čísla. Takže třeba když odjedete do Německa, dovoláte se na všechna německá a česká telefonní čísla, a to i v případě, že budou zrovna také na cestách někde v zahraničí. Přehled zemí a více podrobností naleznete na stránkách EU roaming. Po třech měsících vám samozřejmě automaticky zapneme plný Roaming, který funguje po celém světě. Pokud byste chtěli využívat plný roaming hned od začátku, stačí zavolat na naši zákaznickou linku a naši operátoři vám poradí, jak na to.

Kde najdu ceny pro volání ze zahraničí a kolik stojí volání do zahraničí?

Nemáme co skrývat. Všechny ceny jsou součástí Ceníku služeb. Pokud vás zajímá volání či SMS na zahraniční telefonní čísla, pak hledejte v sekci Mezinárodní hovory a SMS. Pokud naopak volání či SMS ze zahraničí, pak hledejte v sekci Roaming.

Roamingové ceny v rámci Evropské unie

Od 15. 6. 2017 dojde k dalším změnám v účtování cen v roamingu v EU zóně. Detailní informace naleznete v Obchodních podmínkách EU Roamingu. Na tento nový způsob účtování roamingu Vás převedeme k uvedenému datu automaticky.

Více informací naleznete na stránkách www.premobil.cz/EUroaming.