PREmobilita

Pražská energetika pozorně sleduje všechny moderní trendy ve využívání elektřiny, e-mobilitu (elektromobily, elektrokola, nabíjecí stanice apod.) nevyjímaje. Naším cílem je rozvíjet všechny tyto oblasti a být hlavním partnerem všem zájemcům o tuto problematiku. Kontaktním místem, kde jsou naši pracovníci připravení poskytnout veškeré dostupné informace o službě PREmobilita, je
Centrum služeb PRE.


 

Elektromobily a plug-in hybridy

Pořídit si elektromobil nebo plug-in hybrid nebylo nikdy jednodušší. Náš operativní leasing elektromobilů a plug-in hybridů obsahuje mj. bezplatné nabíjení z veřejné infrastruktury, kterou systematicky budujeme a dále rozšiřujeme. Nízké provozní náklady elektromobilů lze tedy s využitím našich nabíjecích stanic snížit na absolutní minimum.
Více informací

Prodej a půjčovna elektrokol PREkolo

Prodáváme více než 100 typů elektrokol od různých dodavatelů a naši zákazníci zároveň získávají další výhody. V půjčovně můžete vybírat z 26 elektrokol a 2 elektrokoloběžek. Víkendové výpůjčky jsou u nás již od čtvrtka a až do pondělí. Zákazníci PRE mají 50 % slevu na výpůjčku.
Více informací

Nabíjecí stanice PREpoint

Již několik let budujeme veřejnou i neveřejnou síť nabíjecích stanic, tzv. PREpointy. Majitelé elektromobilů mohou u našich stanic tankovat jak v Praze, tak ve vybraných městech České republiky.
Více informací

Repase baterií do elektrokol

Nevyhazujte starou baterii, nechte ji repasovat. Repasujeme baterie do elektrokol za použití profesionálních akumulátorů Samsung, speciálně určených pro značková elektrokola a pohony Bosch. Repase baterií ze článků SAMSUNG SDI výrazně zvýší výkon elektrokola a prodlouží dojezd.
Více informací