Weby Skupiny PRE a WebTop100

V pondělí 19. října proběhla výroční konference "WebTop100 2010" organizovaná sdružením Dobrý web. Letos již pošesté se na ní účastníci seznámili se situací, trendy a novinkami na poli webové komunikace. Na konferenci ve stejný den navázalo i tradiční (letos již osmé) vyhlášení výsledků soutěže webových prezentací WebTop100. Společenským večerem letos provázel populární televizní sportovní komentátor Jaromír Bosák a ocenění nejlepším v jedenácti oborových, jedné hlavní a dvou speciálních kategoriích předávali zástupci poroty a pořadatelské společnosti.

A jak si v konkurenci stovky zúčastněných prezentací vedly naše weby?
Korporátní stránky www.pre.cz se stále drží na medailových pozicích a skončily třetí v kategorii Energetika (a v hlavním žebříčku těsně mimo první desítku na jedenáctém místě) a poradenský web www.energetickyporadce.cz skončil desátý ve své kategorii Microsite.

Přesto (nebo právě proto) nás příští rok čeká hodně práce, abychom tyto pozice udrželi nebo ještě lépe případně i vylepšili. Nejde samozřejmě pouze o dobré hodnocení v soutěži, ale na prvním místě se jedná o zajištění komfortní a bezproblémové obsluhy internetových stránek pro uživatele – tedy hlavně pro zákazníky na úrovni B2C (segmenty Domácnosti a Podnikatelé) i B2B (Velkoodběratelé) a pro obchodní a jiné partnery subjektů Skupiny PRE.