Navštivte nás na veletrhu AMPER 2014

Rádi vás přivítáme v naší expozici na mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2014, který proběhne ve dnech 18. – 21. března 2014 na Výstavišti Brno.

V expozici PRE představíme nabídku služeb PREměření, a. s., člena Skupiny PRE, které nabízí nejen vysoce odborné služby akreditovaného metrologického střediska a státní zkušebny. Dlouhodobé zkušenosti v oboru spolu s týmem odborníků umožňuje nabízet široké portfolio služeb všem zákazníkům.
Nabízí služby z oblasti elektroinstalace NN i VN, analýz úniků tepla z budov a průmyslových zařízení, energetické audity i průkazy energetické náročnosti budov – PENB, výstavbu FVE včetně jejich servisu a údržby, sledování spotřeby všech energetických médií (vody, elektřiny, plynu, tepla a dalších). Na výstavě bude prezentován kromě nabízených služeb i Systém chytrého měření spotřeby budov, který přináší uživatelům komfortnější přehled o spotřebě objektů, bytů, provozoven a umožňuje efektivněji reagovat na spotřebu energií. Tento systém můžeme označit jako součást Smart Home řešení, které může ušetřit až 15 % nákladů vynaložených na energie.

Stánek PRE má číslo P 4.21 a najdete ho v hale P.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Najdete nás i na dalších výstavách.

 

Fotogalerie veletrhu AMPER 2014