PRE PROUD NEFIX

Jistota stabilní dodávky elektřiny

Neznám svojí spotřebu
1

2
osob

1050kWh / rok Znám přesně svou spotřebu
3
Vyberte, k čemu elektřinu používáte.
Znám svojí spotřebu
1
2
/ kWh za rok

/ kWh za rok

3
PRE ČEZ EG.D

4

A
Pro vybrané odběrné místo nemáte nárok na změnu produktu!
Zvolte si, jestli chcete změnit Váš stávající produkt, nebo s vybraným produktem začít odebírat elektřinu od PRE.

Pro koho je určený

  • běžná domácnost

Výhody

  • smlouva bez závazku (na dobu neurčitou)
měsíčně s DPH
Objednat
Vyberte variantu produktu:

Elektřina bez závazku.

Produkt PRE PROUD NEFIX je vhodný pro všechny typy odběrných míst bez rozdílu, zda jde o dům, byt či chatu. Smlouva na produkt PRE PROUD NEFIX se standardně uzavírá na dobu neurčitou. Celková cena zahrnuje měsíční poplatek za odběrné místo, platbu za spotřebovanou energii a související služby v elektroenergetice. Cena za silové elektřiny je nefixovaná. V případě jednostranného zvýšení ceny ze strany PRE má zákazník právo na odstoupení od smlouvy bez postihu. Zákazník s produktem PRE PROUD NEFIX má možnost kdykoliv změnit produkt na jiný.

Nabídka srovnatelných produktů

V nabídce jsou pro vámi vybrané parametry zobrazeny další dostupné produkty. Detail konkrétního produktu zobrazíte výběrem příslušného sloupce.

Ceny jsou uvedeny bez DPH, v závorce pak s DPH ve výši 21 %. Ceny včetně DPH slouží pouze k orientaci zákazníka, byly vypočteny z cen bez DPH a zaokrouhleny. Všechny uvedené ceny jsou bez daně z elektřiny, jejíž výše činí 28,30 Kč/MWh. K těmto cenám je nutné dále připočíst ceny za distribuci a další regulované ceny, které nestanovuje PRE.

Zpět na přehled produktů