Přehled výhod

Pokud přejdete k PREmobilu, získáváte spoustu zajímavých výhod.

Jako zákazník PRE máte nižší ceny

Jako zákazník PRE máte ceny všech hlasových tarifů snížené o 100 Kč a to každý měsíc, po celou dobu platnosti vaší smlouvy. Podmínky získání této výhody naleznete v Obchodních podmínkách získání Energo slevy.

Pokud máte 3 a více SIM karet, snížíme vám jako zákazníkovi PRE ceny paušálů ještě o dalších 15%, což je výhoda, kterou ostatní nedostanou. Podmínky získání této výhody naleznete v Obchodních podmínkách získání slevy 3+

Navíc kromě těchto stabilních výhod pro vás připravujeme různé akční nabídky. Ty sice většinou cenu tarifu nesnižují, ale získáváte něco navíc. Například v rámci akce Komfort v síti máte volání mezi PREmobilními čísly zdarma.

Smlouvy na dobu neurčitou

Nesvazujeme vás, žádné smlouvy na dobu určitou. S námi máte smlouvu na dobu neurčitou s třicetidenní výpovědní lhůtou.

Máte na výběr, zda čerpáte minuty nebo SMS

Máte počet volných je dnotek a záleží pouze na vás, zda víc voláte nebo SMSkujete. Jedna jednotka = 1 SMS, nebo 1 minuta volání. Takže jednotky ubývají tak, jak je čerpáte, rozhodně vás nenutíme, abyste nám předem řekli, kolik budete chtít volat a kolik SMSkovat.

Sleva 15 % za 3 a více SIM karet

Převeďte si svá stávající čísla k PREmobilu, nebo si od nás vezměte nové služby a ušetříte ještě více. Pro ty, kteří od nás mají 3 a více SIM karet, máme slevu ve výši 15 % z účtované částky měsíčního paušálu. Za nejmenší tarif PRE Garant tak u nás zaplatíte jen 77 Kč měsíčně a neomezený tarif PRE Aktiv od nás můžete mít již za 502 Kč měsíčně. Více informací najdete v Obchodních podmínkách získání slevy 3+ .

Volání v PREmobilu zdarma

Protože se snažíme, aby byl PREmobil řešením nejen pro jednotlivce, ale i celé rodiny, je volání v rámci PREmobilu zdarma. Jedinou výjimkou je tarif Garant. U něj už je cena nastavena tak nízko, že Vám opravdu nedokážeme nabídnout kromě 50 volných jednotek na volání či SMS ještě další volání zdarma na čísla PREmobil. Ale to neznamená, že byste nemohli volat zdarma z ostatních tarifů PREmobil na čísla s tarifem PRE Garant.

Výhodné volání nad rámec volných jednotek

I poté, co vyčerpáte svoje volné jednotky, vám nabízíme velmi výhodné ceny volání a SMS. Voláte za 2 Kč za minutu do všech sítí v ČR a SMSkujete za 1 Kč. A abychom Vám život zbytečně nekomplikovali, tak tyto ceny platí po vyčerpání volných jednotek pro všechny naše tarify.

Stejná cena do všech sítí

Život je složitý dost. Proto se snažíme o jednoduchost. S námi prostě nemusíte zjišťovat, do jaké telefonní sítě voláte. Výhodná cena, kterou vám dáváme je jednotná do všech sítí v ČR. A totéž platí pro SMS.

Doručení SIM karty zdarma až domů
SIM kartu a smluvní dokumentaci vám doručíme kurýrem zdarma, na vámi určenou adresu. Pokud se vám to nehodí, můžete si SIM kartu vyzvednout osobně na Zákaznickém centru, samozřejmě opět zcela zdarma.
Můžete si ponechat své telefonní číslo a neplatíte jeho přenositelnost

Někteří z operátorů si účtují za přenesení telefonního čísla jednorázový poplatek. Pokud si přenášíte vaše telefonní číslo k nám do PREmobilu, tak žádný poplatek neplatíte.

Vynikající pokrytí

PREmobil využívá mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic, která pokrývá svým signálem téměř celou republiku, konkrétně 98 % populace ČR. Síť T-Mobile je v současnosti nejrychleji rostoucí síť a s nejlepším technickým standardem v ČR.