Přímé inkaso

Přímé inkaso je komfortní bezhotovostní platební způsob, který Vám šetří čas i peníze. Přímým inkasem lze hradit veškeré platby (zálohy i doplatky faktur) za elektřinu či plyn. Sami zajistíme, aby platba proběhla včas. Díky tomu se Vám nemůže stát, že byste se s úhradou zpozdili. Jedině v případě, že na Vašem účtu není momentálně dostatečný zůstatek, není možné platbu inkasovat.

Abyste mohli platit přímým inkasem, je potřeba povolit ve Vaší bance inkaso ve prospěch našeho bankovního účtu (například přes internetové bankovnictví). Pokud chcete mít nad platbami větší kontrolu, můžete si nastavit limit přímého inkasa. Aby vše fungovalo stoprocentně, je třeba nás o zřízení přímého inkasa a o příp. nastavení limitu informovat.

Limit přímého inkasa - doporučujeme Vám jej nastavit ve výši dvoj až trojnásobku částky měsíční zálohy, aby inkaso proběhlo korektně v případech nedoplatků, které mohou při vyúčtování vzniknout (nedoplatky inkasujeme včetně další aktuálně splatné zálohy). Zároveň doporučujeme stanovit dostatečný limit i s ohledem na všechna Vaše jiná odběrná místa s nastaveným přímým inkasem.

Čísla bankovních účtů PRE pro zadání souhlasu s inkasem:

  • 17303403/0300 – pro klienty ČSOB a Poštovní spořitelny
  • 994404-749238002/0800 – pro klienty České spořitelny
  • 19-2784000277/0100 – pro klienty Komerční banky a ostatních bank

O všechno ostatní se potom postaráme my.

V případě reklamace garantujeme 100% vrácení platby do doby jejího vyřešení.