Blahopřejeme webu PREdistribuce k úspěchu ve WebTop100!

Úspěšnou premiérovou účast absolvoval web PREdistribuce (www.predistribuce.cz ) v letošním 14. ročníku soutěže WebTop100. Vítězstvím v oborové kategorii „Průmysl a energetika“ navázal na úspěch korporátního webu PRE z loňského roku. Svou pozici z loňska si podle hodnocení porotců udržely i internetové stránky www.pre.cz, které se umístily na pátém místě jen těsně za „medailovými“ pozicemi.

U obou webů si porota vysoce cenila zvláště uživatelskou přívětivost, což je podle slov jednoho z odborných porotců zvláště u webu PREdi při jeho složité, ale propracované struktuře velký úspěch.

Ocenění v podobě certifikátu za 1. místo jistě potěší, ale mnohem cennější je právě konkrétní slovní hodnocení poroty v jednotlivých sledovaných aspektech (obsah, grafika, technické řešení, optimalizace pro mobilní zařízení a již zmíněné UX – User Experience neboli uživatelský prožitek.

Nový web PREdistribuce jsme oficiálně spustili letos na jaře, tedy akorát v době uzávěrek pro přihlášení do soutěže WebTop100. Využili jsme tedy možnosti přihlásit jej a nechat ohodnotit odbornou porotou tentokrát společně s webem PRE. A udělali jsme dobře!

Poděkování tedy patří všem kolegům a kolegyním, kteří se internetové prezentaci naší dceřiné společnosti věnovali a věnují.