Pražská energetika, a. s., opět otevírá své pobočky

Protiepidemiologický systém (PES) posunul Česko do stupně 3, což mimo jiné

znamená, že se na základě rozhodnutí Vlády ČR také otevírají všechny pobočky Zákaznického centra Pražské energetiky (dále jen PRE). Mimo jiné jde konkrétně o obchodní kanceláře Adria v Jungmannově ulici v Praze 1 a ve Vladimírově ulici na Praze 4.

Po obnovení provozu přichází PRE s novou otevírací dobou v těchto pobočkách. Každý den bude začínat již v 8.30 – tedy o půl hodiny dříve, než tomu bylo dosud, v pondělí a ve středu bude otevřeno do 18 hodin, v úterý a ve čtvrtek do 16.00 a v pátek zůstává otevřeno do 12 hodin.

Obsluha zákazníků bude probíhat za dodržení všech dosud platných hygienických opatření. Jednotlivé přepážky jsou vybaveny ochrannými skly, nezbytné jsou nadále roušky, k dispozici jsou desinfekční prostředky, dodržování bezpečných rozestupů je především na samotných zákaznících.

Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, může opět využívat objednávkový systém na internetových stránkách PRE, vybrat si pobočku k jednání a hlavně datum i přesný čas návštěvy. Samozřejmě, že zůstává v plném rozsahu také online obsluha pomocí aplikace Moje PRE, webového formuláře, e-mailu či telefonu. Tímto způsobem lze vyřídit prakticky vše kolem elektřiny a plynu z pohodlí domova či kanceláře.

Obdobně Pražská energetika otevírá i své Centrum služeb PRE v pražské Jungmannově ulici v paláci TeTa, kde je možné vyřešit vše kolem vytápění osvětlení a dalších energetických projektů, ale také například pořídit atraktivní vánoční dárek v podobě elektrokola, protože probíhá jejich velký posezónní výprodej.

Skupinu PRE tvoří mateřská společnost Pražská energetika, a. s,
která je prostřednictvím dceřiné společnosti PREdistribuce, a. s., regionální provozovatel distribuční soustavy, působící na území hlavního města Prahy a města Roztoky. Současně je Pražská energetika, a. s., významný obchodník s elektřinou na velkoobchodním trhu v ČR. PRE je jedním z největších dodavatelů elektřiny s působností na celém území České republiky. Prodává ji téměř osmi stům tisícům odběratelů. Společně s dalšími desíti dceřinými společnostmi zajišťuje veškerý servis obsluhy zákazníků, doplňkové služby v energetice, stavební a montážní práce a další činnosti související s energetikou. Produkuje též elektřinu z obnovitelných zdrojů. Historie pražské energetiky sahá až do roku 1897 a současná akciová společnost vznikla k 1. 1. 1994. Ta se od svého založení postupně přeměnila na zákaznicky orientovanou společnost v oblasti obchodování, prodeje a distribuce elektřiny včetně kompletního servisu.

Další informace naleznete na www.pre.cz


TZ - PRE opět otevírá své pobočky  (433 kB)